Google
Zaloguj się | Twój koszyk jest pusty


Regulamin

POSTANOWIENIA OGÓLNE

 

Regulamin określa zasady sprzedaży produktów z oferty sklepu internetowego www.orientdeco.pl  Złożenie zamówienia jest równoznaczne z akceptacją zawartych w nim postanowień.

Umowa sprzedaży jest zawierana w języku polskim i zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem.

 

Sklep internetowy www.orientdeco.pl należy do firmy SALE SERVICE JOANNA ZALESKA z siedzibą w Warszawie, ul.Bukowińska 12/1026a. Firma posiada numer REGON : 141223239, oraz NIP : 625-206-38-65

 

1. ZAMÓWIENIA

 

1.1 Zamówienia przyjmowane są  za pomocą sieci internetowej poprzez formularz zamówienia umieszczony na stronie www.orientdeco.pl, poprzez adres mailowy : office@chopstick.pl lub telefonicznie pod numerem 609-729-929

 

1.2 Wymagane jest zamieszczenie w formularzu zamówienia pełnego adresu dostawy towaru (imię i nazwisko, ulica, numer domu, kod pocztowy, miasto) oraz danych kontaktowych zamawiającego (imię i nazwisko, telefon, adres e-mail).

 

1.3 orientdeco.pl może odstąpić od realizacji zamówienia w przypadku, gdy zamawiający poda nieprawdziwe lub niepełne dane kontaktowe lub adresowe, a podjęte przez orientdeco.pl próby skontaktowania się z klientem w celu sprostowania lub uzupełnienia danych nie powiodą się.

 

1.4 Po złożeniu zamówienia klient otrzymuje e-mailem na adres podany w formularzu zamówienia potwierdzenie, że zamówienie dotarło do sklepu www.orientdeco.pl

 

1.5 Przyjęcie do realizacji zamówienia następuje:

przy zamówieniach płatnych przy odbiorze po otrzymaniu przez sklep www.orientdeco.pl maila potwierdzającego zamówienie

przy zamówieniach płatnych poprzez system przelewy24.pl po otrzymaniu z systemu potwierdzenia pozytywnej autoryzacji transakcji
przy zamówieniach płatnych kartą kredytową poprzez system przelewy24.pl po otrzymaniu z systemu potwierdzenia pozytywnej autoryzacji transakcji
przy zamówieniach płatnych przelewem po zaksięgowaniu przelewu na koncie www.orientdeco.pl
przy zamówieniach płatnych poprzez serwis Paypal, po zaksięgowaniu środków na koncie Paypal.

 

1.6  Zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem dostępności towaru w magazynie lub u dostawców sklepu. W przypadku braku części towarów objętych zamówieniem Klient jest informowany o stanie zamówienia i podejmuje decyzję o sposobie jego realizacji (częściowa realizacja, wydłużenie czasu oczekiwania, anulowanie całości zamówienia).

 

1.7 Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian.

 

2.CENY I PŁATNOŚCI

 

2.1 Wszystkie ceny są podane w PLN i zwierają podatek VAT.

 

2.2 orientdeco.pl zastrzega sobie prawo do zmiany cen produktów sprzedawanych na stronie sklepu, modyfikacji oferty, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych i wyprzedaży.

 

2.3  Możliwe są następujące formy zapłaty za zamówiony towar:

 

- za pobraniem przy odbiorze towaru – należność w gotówce pobiera kurier, listonosz lub osoba wydająca towar w naszym biurze w przypadku odbioru własnego
- kartą kredytową,przelewem lub na konto paypal – należność pobiera serwis przelewy24.pl.  Operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań.
- przelewem bankowym bezpośrednio na konto orientdeco.pl, MBANK nr konta: 68 1140 2004 0000 3102 5027 7520

 

2.4 W przypadku dostawy poza granice Polski warunki i koszty dostawy są ustalane w każdym przypadku pomiędzy klientem i orientdeco.pl indywidualnie. Przesyłki zagraniczne mogą być opłacane tylko kartą płatniczą lub przelewem. Orientdeco.pl nie realizuje zamówień zagranicznych płatnych przy odbiorze.

 

2.5 W przypadku gdy kwota zamówienia przekracza 500 PLN orientdeco.pl zastrzega sobie możliwość ograniczenia sposobu płatności przez zażądanie przedpłaty całości lub części zamówienia.

 

2.6 W przypadku zamówienia pałeczek z własnym grawerem poprzez podstronę "Zaprojektuj pałeczki na twoją imprezę" orientdeco.pl nie proponuje możliwości zapłaty przy odbiorze.

 

3. DOSTAWA

 

3.1 Orientdeco.pl wysyła zamówienia za pomocą poczty polskiej, firmy INPOST oraz kuriera.

 

3.2 Koszty dostawy przesyłek na terenie Polski zawarte są w poniższej tabeli:


Poczta polska - list polecony priorytetowy 8,30 PLN

Poczta polska - paczka pocztowa priorytetowa, płatność za pobraniem  16 PLN

Paczkomaty INPOST, przesyłka listowa - 9,99 PLN

Paczkomaty INPOST, przesyłka listowa za pobraniem - 13,49 PLN

Kurier płatność przelewem - 18 PLN
Kurier płatność przy odbiorze - 23 PLN

 

3.3 Realizacja zamówienia następuje od 1-3 dni od momentu otrzymania potwierdzenia zamówienia. Realizacja zamówienia pałeczek z indywidualnym grawerem poprzez podstronę "Zaprojektuj pałeczki na Twoją imprezę" wynosi 5 dni roboczych od momentu otrzymania potwierdzenia zamówienia.

 

4. ZWROTY I REKLAMACJE

 

4.1 Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta z towaru zakupionego w naszym sklepie klient może zrezygnować bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki. Zwrot jest możliwy tylko w przypadku, gdy produkt nie był używany, ani nie został w żaden sposób zniszczony. Towar powinien zostać odesłany przez Kupującego w takim stanie, jakim został zakupiony, wraz z dowodem zakupu. Sklep gwarantuje zwrot wartości zamówienia w ciągu 7 dni od daty otrzymania przesyłki. Pieniądze zostaną zwrócone przelewem na konto wskazane przez Kupującego.

 

4.2W przypadku zamówień indywidualnych poprzez podstronę "zaprojektuj twoje pałeczki do sushi" prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje klientowi przy zamówieniu produktu o właściwościach indywidualnie określonych przez klienta. Składając zamówienie na taki produkt klient każdorazowo informowany jest o braku możliwości skorzystania z prawa rezygnacji z zakupu.

 

4.3 Reklamacja produktu może nastąpić z następujących powodów:
        wady technicznej towaru
        wady powstałej w wyniku dostawy

Reklamowany towar wraz z dowodem zakupu należy wysłać na adres podany na podstronie KONTAKT. Reklamacja zostanie rozpatrzona w ciągu 14 dni, a Klient zostanie poinformowany o jej wyniku.


W przypadku wady powstawej w wyniku transportu podstawą do reklamacji jest :
przy przesyłce kurierskiej wypełnienie zgłoszenia protokołu reklamacyjnego w obecności kuriera,
przy przesyłce za pomocą poczty polskiej wykonanie zdjęć uszkodzonej przesyłki i przesłanie wraz ze zgłoszeniem uszkodzenia na adres e-mailowy office@chopstick.pl

 

4.4 W przypadku uznania reklamacji orientdeco.pl zwróci pieniądze na konto kupującego lub wyśle nowy towar na swój koszt.

4.5 Konsument może skorzystać z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń. Chcąc skorzystać z możliwości polubownego rozwiązywania sporów dotyczących zakupów internetowych, Konsument może złożyć swoją skargę np. za pośrednictwem unijnej platformy internetowej ODR, dostępnej pod adresem: http://ec.europa.eu/consumers/odr/

 

5. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

 

5.1 Składając zamówienie, Klient świadomie zgadza się na przetwarzanie i wykorzystywanie jego danych osobowych
w celu realizacji zamówienia. Dane te nie są przetwarzane ani wykorzystywane w żadnym innym celu.
Dane osobowe umieszczone w bazie danych sklepu orientdeco.pl są przetwarzane wyłącznie dla jego potrzeb, nie są
i nie będą też udostępniane innym podmiotom. Dane te są gromadzone z należytą starannością i odpowiednio chronione przed dostępem do nich przez osoby do tego nieupoważnione, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997r. nr 133 poz. 883). Klient ma prawo wglądu do swoich danych, do ich korekty oraz żądania zaprzestania ich wykorzystywania. Dane można przeglądać oraz zmieniać po zalogowaniu do sklepu. W celu usunięcia konta wystarczy wysłać mail na adres office@chopstick.pl z informacją o zamiarze jego usunięcia.

 

 

5.2 Sale Service Joanna Zaleska oświadcza, że zawartość stron www.orientdeco.pl. www.chopstick.pl, w szczególności: tekst, grafika, logo, przyciski, ikony, zdjęcia, pliki audio, video, cyfrowa zawartość podlegająca elektronicznemu transferowi, nagłówki stron, skrypty, nazwy usług, wizualizacja stron i inne oraz oprogramowanie stanowią jego własność lub własność dostawców treści i partnerów współpracujących z Sale Service Joanna Zaleska i z tego względu podlegają ochronie prawa polskiego i prawa międzynarodowego.

 

5.3 Sale Service Joanna Zaleska nie wyraża zgody na wykorzystanie żadnego ze znaków towarowych, logo lub jakiejkolwiek innej informacji będącej jego własnością (ze szczególnym uwzględnieniem zdjęć, tekstu, wizualizacji stron lub ich formy) bez pisemnego zezwolenia.

 

5.4 Sale Service Joanna Zaleska nie wyraża zgody na wykorzystywanie w celach handlowych stron internetowych lub ich zawartości, a także kopiowania list towarów, opisów i cen, fotografii, prezentowanych na stronach internetowych informacji, ich transferu elektronicznego, które to czynności podejmowane są w celu osiągnięcia zysku przez innego sprzedawcę lub zbierania danych w celu wykraczającym poza indywidualne korzystanie z tych danych.

 

5.5 W sprawach nie uregulowanych powyższym regulaminem stosuje się odpowiednie przepisy kodeksu cywilnego. Kwestie sporne rozstrzyga Sąd Cywilny właściwy dla miejsca prowadzenia działalności Sale Service Joanna Zaleska z siedzibą w Warszawie.